Ponúkame vám široké portfólio vysoko kvalitných tepelnoizolačných dosiek z extrudovaného polystyrénu XPS, ktoré vyrábame v Rakúsku a v Nemecku. Tepelnoizolačné dosky XPS odolávajú extrémnemu tlaku a vlhkosti. Ide o všestranný materiál na tepelnú izoláciu konštrukcií s väčším až extrémnym zaťažením. Využijete ich na základové dosky, pivničné steny, podlahy a stropy, ploché strechy, terasy a zelené strechy, parkovacie plochy a príjazdy, priemyselné budovy a sklady, veľkokapacitné garáže, ako aj v mieste účinku vysokých bodových zaťažení.
Austrotherm® XPS univerzálna doska, Austrotherm® XPS TOP 30 GK, Austrotherm® XPS Premium 30 SF, Austrotherm® XPS PLUS 30 SF, Austrotherm® XPS Premium P, Austrotherm® XPS PLUS P, Austrotherm® XPS TOP P GK, Austrotherm® XPS TOP 30 SF, Austrotherm® XPS TOP 50 SF, Austrotherm® XPS TOP 70 SF
Máte záujem o naše tepelnoizolačné riešenia, komplexné systémy a bezkonkurenčné produkty? Napíšte nám. Pripravíme vám ponuku s najvýhodnejšou cenou, a vytipujeme pre vás najbližšieho predajcu.
Ste realizačná firma alebo predajca stavebnín?
Chcete získať náš certifikát a ďalšie výhody?
Kontaktujte nás.
Sme majstri v oblasti tepelnoizolačných riešení. Radi sa s vami podelíme o svoje dlhoročné skúsenosti s polystyrénom značky Austrotherm. Veríme, že naše rady, tipy a triky vám ušetria veľa času, materiálu a, samozrejme, aj peňazí.